Poznaj naszych zadowolonych klientów

Pan Adam - URSUS C-380K

Do Pana Adama ze wsi Horoszki Małe w gminie Sarnaki trafił ostatnio nowiutki model URSUS C-380K. To niezawodna maszyna, wyposażona w silnik URSUS-KOHLER EU III B i skrzynię przekładniową z rewersem 16x16 synchronizowanym. Chcielibyście wiedzieć o niej więcej? Piszcie w wiadomości prywatnej!

Impresa Pizzarotti & C.S.P.A.

Dwa zestawy URSUS C-392 + wozy asenizacyjne Pomot 8000L gotowe do wydania dla firmy Impresa Pizzarotti & C.S.P.A. z naszego oddziału w Złotorii koło Białegostoku.

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie - URSUS C-350

Niestandardowe realizacje to codzienność dla pracowników Ursus Dystrybucja. Na zdjęciu prezentujemy ciągnik URSUS C-350 przygotowany dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie doposażony w pług do odśnieżania i zamiatarkę firmy Metal-Technik.

Miasto i Gmina Knyszyn - URSUS C-3110

#polskamoc na Podlasiu. Serce się raduje gdy pieniądze z naszych podatków inwestowane są w polską maszynę, która ma służyć wszystkim mieszkańcom Miasta i Gminy Knyszyn. Serdecznie gratulujemy zakupu nowego ciągnika C-3110 z pługiem komunalnym. Burmistrz, Pan Jarosław Antoni Chmielewski osobiście uczestniczył w odbiorze maszyny i szkoleniu operatorów. Życzymy długiej i pomyślnej eksploatacji, o co również zadba nasz profesjonalny serwis!

Miejska Energetyka Cieplna w Chodzieży - URSUS C-360

Ursus Dystrybucja z dumą dostarcza sprzęt, który pomaga polskim miastom w zarządzaniu swoimi przedsiębiorstwami. W ramach wygranego przetargu ciągnik URSUS C-360 trafił do Miejskiej Energetyki Cieplnej w Chodzieży. Maszyna została dodatkowo doposażona w pneumatykę i obciążniki przednie. W imieniu spółki MEC ciągnik oficjalnie odebrał Prezes Zarządu - Piotr Matyja. Pozdrawiamy!

Pan Bogusław - URSUS C-380 + TUR4F

Do grona naszych zadowolonych klientów dołączył Pan Bogusław z Nędzerzewa, który zakupił u nas ciągnik URSUS C-380 z ładowaczem czołowym URSUS TUR4F. Gratulujemy zakupu i dziękujemy za udaną transakcję!

Pan Dariusz - URSUS C-385 + URSUS TUR4F

Pan Dariusz poleca mocny, niezawodny i sprawdzony zestaw - URSUS C-385 z ładowaczem czołowym TUR4F.

Pan Edward - URSUS 6014

Pan Edward z miejscowości Supy w województwie podlaskim zdecydował się na model URSUS 6014. Na życzenie klienta ciągnik został doposa¿ony w 4 wyjścia hydrauliczne i zaczep górny.

Pan Eugeniusz - BASAK 2090

Kolejny @Basak Traktor w kolejnym polskim gospodarstwie! Tym razem prezentujemy wydanie dla Pana Eugeniusza spod Gniezna. Ciągnik Basak 2090 został doposażony w ładowacz czołowy MT 02, łyżkę 2m oraz widły do palet. Na potrzeby klienta, który na co dzień zajmuje się głównie uprawą tytoniu, w ciągniku zwiększyliśmy promień skrętu i dodatkowo poszerzyliśmy go w kołach.

Pan Gahno - URSUS C-3130 Comfort

Rzućcie okiem na nowy model URSUS C-3130 Comfort z silnikiem Deutz’a o mocy 125 KM oraz transmisją ZF, który trafił do naszego zadowolonego klienta - Pana Gahno! Ciągnik w standardzie wyposażony jest w amortyzację pneumatyczną kabiny, fotel pneumatyczny, siedzisko pomocnika operatora, elektrycznie sterowane i ogrzewane lusterka boczne, kamerę cofania, zaczep automatyczny, przedni TUZ i przedni WOM. Na zdjęciach od lewej: syn Pana Gahno, Pan Gahno, Pan Jacek - wieloletni współpracownik Pana Gahno.

Pan Henryk - BASAK 2110S

Ciągniki rolnicze @Basak Traktor to coraz częstszy widok w polskich gospodarstwach! Ostatnio nowiutki model Basak 2110S z oferty @URSUS Dystrybucja trafił do Pana Henryka ze wsi Glińsk k. Świebodzina. Pozdrowienia prosto od załogi Ursus Dystrybucja!

Pan Jan - URSUS C-3110 + URSUS TUR6A

Kolejny zadowolony klient ze swoim nowym nabytkiem. Pan Jan z miejscowości Gorbacze z ciagnikiem URSUS C-3110 w zestawie z ładowaczem czołowym URSUS TUR6A. Gratulujemy zakupu i dziêkujemy za udaną transakcję!

Pan Jarosław - URSUS C-360 + URSUS TUR3A

Z miejscowości Popów w gminie Szczytniki pozdrawia Pan Jarosław! Obok niego dumnie prezentuje się URSUS C360 wyposażony w ładowacz czołowy URSUS TUR 3A.

Pan Jerzy - URSUS C-385 + URSUS TUR4

Dobre wieści prosto z Salonu Ursus Dystrybucja w Kielcach; Pan Jerzy z gminy Przedbórz otrzymał właśnie swój nowiutki ciągnik URSUS C385 doposażony w ładowacz czołowy URSUS TUR 4! Pozdrawiamy!

Pan Kamil - URSUS C-3110

Pan Kamil z miejscowości Guty zakupił ciągnik URSUS C-3110. Ciągnik został doposażony w obciążniki przednie i dodatkowe siedzenie dla pasażera.

Pan Karol - URSUS C-380

Ursus Dystrybucja wita kolejnego zadowolonego klienta! Pan Karol z miejscowości Droszew, w gminie Nowe Skalmierzyce, sprawił sobie nowy model URSUS C-380 doposażony w obciążniki przednie i fotel pasażera. Z takim sprzętem praca robi się sama!

Pan Konrad - URSUS C-360

Pan Konrad z Gałęzinowa sprawił sobie przed sezonem zimowym klasyczny i niezawodny model URSUS C-360. Do tego Ursus Dystrybucja dobrał mu 3-skibowy pług Agro-Masz oraz kosiarkę 1,35m Talex. Pozdrawiamy!

Pan Krzysztof - BASAK 2110S

Pan Krzysztof - URSUS C-3110 HL

Ciągniki URSUS C-3110 w wersji Hi-Lo wyjechał dziś z Naszego oddziału w Łomży. Gratulujemy zakupu i dziękujemy za udaną transakcję Panu Krzysztofowi wraz z synem!

Pan Krzysztof - URSUS D-606

Kto chciałby, żeby tak ciepło jak w sierpniu było przez cały rok?☀ Właśnie jednego z takich upalnych dni Pan Krzysztof z miejscowości Lipe Trzecie zakupił przyczepę URSUS D-606 wraz z owijarką Altro. Załoga Ursus Dystrybucja pozdrawia!

Pan Leszek - URSUS Z-543 A

Panu Leszkowi z miejscowości Beznatka dostarczyliśmy prasę zwijającą URSUS Z543 A. Panie Leszku, Ursus Dystrybucja pozdrawia!

Pan Mariusz - BASAK 2110S

Piątka i pozdrowienia lecą od załogi Ursus Dystrybucja do Pana Mariusza, doświadczonego sołtysa. Na jego zamówienie dostarczyliśmy ciągnik BASAK 2110 w standardowym wyposażeniu z 4-cylindrowym silnikiem PERKINS EU IIIA, którym Pan Mariusz pojechał na kołach prosto do swojego gospodarstwa!

Pan Michał - URSUS C-380

W pracy przydaje Ci się szersze ogumienie i komplet obciążników na przód i tył? To jak Panu Michałowi z gminy Gzy w województwie mazowieckim. Właśnie taką wersję URSUS C-380 dostarczyliśmy prosto do jego gospodarstwa.

Pan Michał - URSUS C-3105

Wysoka piątka od Ursus Dystrybucja dla kolejnego zadowolonego klienta! Pan Michał z gminy Stara Dąbrowa zdecydował się na ciągnik URSUS C-3105, który doposażyliśmy w ładowacz czołowy Spaw-Met SOLID 1500 i przedni TUZ.

Pan Mirosław - URSUS C-3110

Kolejny zadowolony klient w tym miesiącu to Pan Mirosław z Lubosza koło Pniew! Pan Mirosław to powracający klient, który miesiąc temu kupił prasę URSUS Z-543/A. Teraz dostarczyliśmy do niego nowiutki ciągnik URSUS C-3110.

Pan Paweł - UD-603 Mini

Jeden z ostatnich dodatków do oferty produktowej Ursus Dystrybucja - przyczepa UD-603 Mini o ładowności 3 ton trafiła ostatnio do Pana Pawła z Janowic Poduszowskich. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o specyfikacji i atutach technicznych tej przyczepy - wpadnijcie do naszego sklepu na Facebooku!

Pan Piotr - BASAK 2110S

Ten sam model, który w zeszłym tygodniu trafił do gospodarstwa Pana Henryka z Glińska, dotarł też do Pana Piotra ze wsi Sarbia k. Mieściska. Ciągnik na życzenie klienta doposażyliśmy w ładowacz Solid 1000 Strong i łychokrokodyl! Panu Piotrowi życzymy szybkiego powrotu do pełnej formy!

Pan Piotr - UD-608

Pan Piotr z powiatu kołobrzeskiego w ramach przygotowań do tegorocznego sezonu prac polowych zakupił przyczepę UD-608 o ładowności 8 ton. Załoga Ursus Dystrybucja życzy udanych zbiorów!

Pan Piotr - URSUS C-392

Gratulujemy ciągnika URSUS C-392 dla Pana Piotra z miejscowości Głuszczewizna. Dziękujemy za udaną transakcję.

Pan Piotr - URSUS Z-543 A

Pan Piotr z miejscowości Ugoda prezentuje prasę łańcuchową URSUS Z-543/A. To maszyna, która jest w pełni kompatybilna zarówno z ciągnikami Ursus, jak i z maszynami konkurencji. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i stopniem zgniotu. Dziękujemy Panie Piotrze!

Pan Piotr - URSUS Z-586

Pan Piotr z Zawad koło Łomży ze swoją nową, samozaładowczą owijarką bel URSUS Z-586. Gratulujemy zakupu i dziękujemy za udaną transakcję!

Pan Przemysław - URSUS C-380 + URSUS TUR4F

Do grona naszych zadowolonych klientów dołączył Pan Przemysław z okolic miejscowości Chmielnik w województwie świętokrzyskim. Pan Przemysław nabył u nas ciągnik URSUS C-380 w zestawie z ładowaczem czołowym URSUS TUR4F. Poza tym na ciągniku zamontowaliśmy dodatkowy osprzęt w postaci: szerokiego ogumienia, tylnych obciążników, dodatkowych lamp LED na kabinie, fotela pneumatycznego i siedzenia pasażera.

Pan Przemysław - URSUS C-3110

Pan Przemysław z miejscowości Żakowice koło Nowych Skalmierzyc zdecydował się na trwały i wszechstronny model URSUS C-3110. Ursus Dystrybucja pozdrawia!

Pan Rafał - URSUS C-3102 + URSUS TUR6

Ciągnik Ursus C-3102 z ładowaczem czołowym TUR6 trafił dziś do Pana Rafała z dziećmi i jego ojca z miejscowości Wojtki. Gratulujemy zakupu i dziękujemy za udaną transakcję!

Pan Rafał - URSUS C-3110

Kolejny zadowolony klient ze swoim nowym nabytkiem. Pan Rafał z ciągnikiem URSUS C-3110. Gratulujemy zakupu i dziękujemy za udaną transakcję!

Pan Roman - URSUS C-3102

Niektóre pasje po prostu się dziedziczy. Ursus Dystrybucja wierzy w to całym sercem i cieszy się na widok, który wysłał nam Pan Roman z miejscowości Kuźnica Grabowska. Na zdjęciu wspaniale prezentuje się URSUS C-3102 i trzech synów Pana Romana. Pozdrawiamy całą rodzinę!

Pan Tomasz - URSUS C-3102 + URSUS TUR6

Kolejny dzień, kolejna sprzedaż! Pan Tomasz ze swoim nowym URSUSEM C-3102 z ładowaczem czołowym URSUS TUR6. W tle klasyczny URSUS C-360 - oczywiście cały czas na chodzie!

Pan Tomasz - URSUS C-3110 + URSUS TUR6A

Ursus Dystrybucja podaje dalej przekaz od zadowolonego klienta prosto z miejscowości Gajówka-Wieś. Pan Tomasz sprawił sobie niezawodny model URSUS C-3110 doposażony w ładowacz czołowy TUR 6. Gorąco pozdrawiamy i życzymy przyjemnej pracy z takim sprzętem!

Pan Witold - UD-606

Przyczepy prosto od Ursus Dystrybucja pracują we wszystkich częściach Polski. Tak jak profesjonalni rolnicy, którzy korzystają z nich na co dzień w swoich gospodarstwach. Wśród nich jest Pan Witold z powiatu białogardzkiego, który ostatnio sprawił sobie przyczepę UD-606 o ładowności 6 ton. Pozdrawiamy!

Pani Olga - URSUS 6014

Ciągnik URSUS 6014 trafił do Pani Olgi z miejscowości Pienice. Ciągnik na życzenie naszej klientki został doposażony w 4 wyjścia hydrauliczne i zaczep górny. Na zdjęciu teść Pani Olgi testujący nowy zakup synowej.

Pani Sylwia - URSUS C-3110 HL

Ciągniki URSUS C-3110 w wersji Hi-Lo wyjechał dziś z Naszego oddziału w Łomży. Gratulujemy zakupu i dziękujemy za udaną transakcję Pani Sylwii.

PKN Orlen - BASAK 2110S

Prezentujemy nowy ci¹gnik BASAK 2110S z ekskluzywnej oferty Ursus Dystrybucja, który zosta³ dostarczony do serwisu PKN ORLEN Maszyna wyposa¿ona w fotel pneumatyczny, TUZ 2-tonowy URSUS i balast 400 kg bêdzie s³u¿yæ przy serwisowaniu elektryki oraz dróg na terenie serwisu PKN ORLEN.

Stok Narciarski Świeradów-Zdrój - URSUS C-350B

Ta maszyna nie boi się najtrudniejszych warunków! Poznajcie URSUS-350 (doposażony w pług odśnieżny, posypywarkę, ładowacz czołowy TUR 3A i łyżkę o szerokości 1,7m), który służy do obsługi wyciągu narciarskiego w Świeradowie-Zdroju.

Szkółka Leśna Gościeszyn - URSUS C-360B

Tak podczas pracy prezentuje się nowy kompaktowy model URSUS C-360B, następca klasycznej 360-tki! Ostatnio załoga Ursus Dystrybucja dostarczyła go do Pana Mariusza i Pani Joanny ze szkółki leśnej w Gościeszynie w gminie Rogowo. Zadowoleni klienci potwierdzają - ten model ciągnika wyróżnia idealny rozstaw kół do międzyrzedzi w szkółkach leśnych!

Zakład Gospodarki Komunalnej w Pyzdrach - URSUS C-385

Zakład Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Usług Wodno-Kanalizacyjnych w Pyzdrach sprawił sobie nowiutki ciągnik URSUS C-385.

Zakład Usług Leśnych gmina Łagów - BASAK 2110S

Ursus Dystrybucja przewiduje coraz więcej rozwiązań dedykowanych dla branży leśnej i leśników z całej Polski! Ostatnio z jednego z nich skorzystał Zakład Usług Leśnych z gminy Łagów. Na miejsce dostarczyliśmy ciągnik Basak 2110 doposażony w ładowacz czołowy Solid 1000 Strong. Szukasz podobnego rozwiązania? Napisz do nas w wiadomości prywatnej!

Zarząd Dróg w Świdwinie - BASAK 2110S + TUR MT

Zespół Szkół w Objezierzu - URSUS C-380

Od niedawna Zespół Szkół w Objezierzu gospodaruje swoimi pięknymi obszernymi terenami przy pomocy najwyższej jakości sprzętu rolniczego. Ursus Dystrybucja dostarczył na miejsce wszechstronny i wygodny model URSUS C-380.