Supertraktor

O nas - specjalizacja

Firma DeVisioner to przedsiębiorstwo o wszechstronnej działalności, z naciskiem na handel, w szczególności specjalizujące się w oferowaniu rozwiązań dla sektora Agro. Nasza firma jest również producentem kontenerów intermodalnych, importerem agregatów, ciągników rolniczych oraz innych maszyn.

Dzięki solidnym fundamentom i odwadze, z sukcesem współpracujemy z firmami zagranicznymi na rynku polskim, konkurując z międzynarodowymi graczami pod względem jakości i zakresu oferty asortymentowej. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych rozwiązań wspierających rolnictwo, przemysł i transport intermodalny, opierając się na czterech wartościach: ludziach, inicjatywie, jakości i bezpieczeństwie.

Jesteśmy przekonani, że to ludzie są najważniejszym kapitałem i dobrem firmy, dlatego traktujemy każdego z naszych pracowników z należytym szacunkiem. Wprowadzając nowoczesne rozwiązania, dążymy do uzyskania niezależności i poszukiwania nowych okazji do rozwoju. Dbamy o jakość każdego procesu i wprowadzamy najlepsze rozwiązania we wszystkich działach firmy. Naszym celem jest być wzorem w zastosowaniu najskuteczniejszych praktyk organizacyjnych oraz technologicznych.

Chcemy być liderem w branży i stale zwiększać udział naszych produktów w rynku, starając się dotrzeć wszędzie tam, gdzie możemy pomóc naszym klientom. Od lat rozwijamy własną myśl technologiczną, dbając o optymalizację procesu produkcyjnego oraz wprowadzając nowości technologiczne.

best